Služby

Kosmetická ošetření

SPA intenzivní ošetření s obnovou buněčných struktur
(90 - 120 minut)

Luxusní ošetření nabízí péči pro mnoho problémů s pletí. Po pečlivé diagnostice Vám navrhnu ošetření na míru pro ty nejnáročnější. 


Ošetření je včetně masáže, úpravy a barvení řas a obočí.

 

  • Povrchové čistění, tonizace, enzymatický peeling, hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle, aplikace séra, MASÁŽ (20 minut) obličeje, krku a dekoltu, maska, závěrečná péče.

  • V případě zájmu úprava a barvení řas v ceně

Expresní dermální ošetření
(45 – 60 minut)

Časově méně náročné luxusní ošetření, které pleti doplní výživu, ochranu a dodá celkové projasnění. Masáž se neprovádí, úprava řas a obočí také není součástí ošetření.

 

  • Povrchové čistění, tonizace, enzymatická maska, aplikace séra, závěrečná péče.

Zvýhodněné ošetření pro studující
do 25 let
(60 – 90 minut)

Mladá pleť se potýká nejčastěji s problémy – dehydratace nebo naopak mastná aknózní pleť.

 

Nabízím Vám ošetření, která jsou vhodná pro mladou pleť, navíc jsou pro studenty cenově výhodnější. V mladém věku je prevence základ.

 

  • Povrchové čistění, tonizace, enzymatický peeling, hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle, aplikace séra, maska, závěrečná péče.

  • V případě zájmu úprava a barvení obočí v ceně

Permanentní make-up

Permanentní make – up (mikropigmentace) je aplikace pigmentu do svrchních vrstev kůže která se podstupuje především z estetických důvodů za účelem zkrášlení, dobarvení, vyrovnání asymetrií, zvýraznění nebo vymodelování daných partií obličeje.

 

Výdrž je individuální, většinou 2-5 let. Záleží na mnoha okolnostech (četnost slunění, pocení, zdravotní stav, užívané léky, metabolismus a životní styl,....)

 

Zákrok se provádí pomocí jednorázových sterilních nástrojů a pigmenty pro permanentní make-up se vyrábí v souladu s nejvyššími standardy. Pracuji s pigmenty, které splňují všechny požadované normy v souladu s usnesením Rady Evropy (ResAP 2008).

PMU obočí metodou Microshading (pudrové/stínované obočí)

Správný tvar obočí je velmi důležitý pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem lze upravit tvar, barvu, intenzitu, hustotu a délku obočí. Lze též vyrovnat drobné asymetrie obočí.

 

Před samotným zákrokem Vám dopodrobna vysvětlím, co Vás bude čekat, zda je pro Vás PMU vůbec vhodný (kontraindikace), jaká je péče po zákroku a jak probíhá hojení. Tvar obočí Vám vždy předkreslím. Při výběru barvy kladů velký důraz na vzhled obličeje (barva pleti, vlasů,..).

PMU rtů metodou aquarelle lips (stínované rty)

Díky permanentnímu make-upu rtů lze docílit ideálního plného tvaru rtů a optické plnosti, díky šetrnému stínování.

 

PMU rty krásně zvýrazní a dodá jim to šťavnatý nádech.

 

Před samotným zákrokem Vám dopodrobna vysvětlím, co Vás bude čekat, zda je pro Vás PMU vůbec vhodný (kontraindikace), jaká je péče po zákroku a jak probíhá hojení. Tvar rtů se vždy předkreslí a vybereme vhodnou barvu.

PMU horních očních linek

Chcete-li oko zvýraznit, tak je pro Vás vhodný PMU horní meziřasové linky. Linka mezi řasami vytvoří efekt hustých řas.

 

Tato metoda je velmi přirozená a jemná tak, aby v obličeji nepůsobila rušivě.

 

Před samotným zákrokem Vám dopodrobna vysvětlím, co Vás bude čekat, zda je pro Vás PMU vůbec vhodný (kontraindikace), jaká je péče po zákroku a jak probíhá hojení.

Depilace Lycon

Depilaci provádím australskými krémovými vosky Lycon, ty se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během depilace.

 

Chloupky se dají epilovat již od 1mm.

Lash Lifting

Natočení a nabarvení přírodních řas směrem nahoru, efektem jsou opticky výraznější a delší řasy. Lash Lifting vydrží 4 až 8 týdnů.

Dárkové poukazy

Chcete-li někomu udělat radost, ať už k nějaké příležitosti nebo jen tak, můžu Vám nabídnout dárkové poukazy v těchto hodnotách: 1.000 Kč, 1.500 Kč a 3.000 Kč.

Prodej kosmetiky pro domácí použití

Pomůžu Vám s výběrem vhodné kosmetiky pro domácí použití. Domácí péče je velmi důležitá a jde ruku v ruce s péčí v kosmetickém salonu. Pouze kombinace profesionální i domácí péče přináší ty nejlepší výsledky.

Rezervace

Stačí jen vyplnit tento formulář a obratem vás budeme kontaktovat s potvrzením rezervace nebo si smluvíme termín, který vám bude vyhovovat.

Termín Zadejte prosím termín, který by se vám nejvíce hodil.
E-mail *Zadejte váš funkční e-mail, na který vám přijde potvrzení.
Jméno Zadejte vaše jméno nebo přezdívku.
Mobil Zadejte vás mobil pro rychlejší komunikaci.
Zpráva Pro doplnění požadavku můžete napsat i zprávu.